Po alkoholu łamał przepisy na drodze - nagrał go policyjny wideorejestrator
Policjanci kraśnickiej drogówki zauważyli szybko poruszające się audi w gminie Urzędów. Ruszyli za kierowcą, który łamiąc przepisy wyprzedzał na skrzyżowaniu, podwójnej linii ciągłej, przejściu dla pieszych. W terenie zabudowanym jechał 147 km/h. Jak się okazało kierował nim 21 latek po alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, otrzyma też 30 punktów karnych. Sprawa została skierowana do sądu.
07.09.2022 16:10