„Koszykarska Lublinianka uhonoruje swoich najwybitniejszych graczy w trakcie niedzielnego meczu z MKS Ochotą Warszawa”
W najbliższą niedzielę (11 grudnia), o godz. 16:00 w hali MOSIR, sekcja koszykarska Lublinianki zmierzy się z bezpośrednim sąsiadem z II ligowej tabeli – MKS Ochotą Warszawa. W przerwie meczu zaplanowano specjalną uroczystość, w trakcie której zaprezentowany zostanie klubowy „Hall of Fame” i odsłonięte zostaną pamiątkowe banery poświęcone najwybitniejszym zawodnikom w historii organizacji.
10.12.2022 12:00