Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 15-latka, który wyszedł z domu informując rodzinę o zamiarze popełnienia samobójstwa

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 15-latka, który wyszedł z domu i poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa. Ciało nastolatka wczoraj zostało wyłowione przez płetwonurków ze zbiornika wodnego znajdującego się w nieczynnej kopalni piachu. Wyjaśniamy pod nadzorem prokuratury szczegółowe okoliczności tej tragedii.
  • Źródło: Policja Lubelska
Tragiczny finał poszukiwań 15-latka, który wyszedł z domu informując rodzinę o zamiarze popełnienia samobójstwa

Autor: Policja Lubelska

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 15-latka z gminy Niedrzwica Duża, który w czwartek około godziny 13:00 wyszedł z domu i poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Zawiadomienie w tej sprawie policjanci otrzymali wieczorem. Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W działaniach policjantów z Komisariatu Policji w Bełżycach, dla których został ogłoszony alarm, wspierało kilkudziesięciu policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie i jednostki straży pożarnej.

Do akcji poszukiwawczej zostali skierowani płetwonurkowie z Policji i Straży Pożarnej, którzy sprawdzali znajdujący się w miejscowości Kolonia Borzechów w nieczynnej kopalni piachu zbiornik wodny. Przy zbiorniku ujawniono plecak, telefon oraz ubrania należące do zaginionego. Działania prowadzone były do późnych godzin nocnych, jednak  z uwagi na warunki atmosferyczne zostały przerwane i wznowione w piątek rano. Ciało nastolatka zostało wyłowione wczoraj około godziny 17:00 przez policyjnego płetwonurka.

Teraz policjanci z Bełżyc pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tej tragedii. Jako przyczynę zgonu wstępnie wskazano utonięcie. Decyzją prokuratora ciało chłopca zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama