Reklama
Reklama

Kalinowszczyzna otwarta dla ruchu *

W sobotę, 14 grudnia, ul. Kalinowszczyzna została otwarta dla samochodów, a w poniedziałek 16 grudnia dla komunikacji zbiorowej. Linie 1, 2 i 22 będą kursowały ponownie przez ul. Kalinowszczyzna, zaś w przypadku linii 16 utrzymuje się jej kursowanie w obu kierunkach przez ul. Lwowską.
Kalinowszczyzna otwarta dla ruchu *

Na całym odcinku będzie obowiązywać ograniczenie prędkości do 30km/h i tymczasowa organizacja ruchu. 14 grudnia zostały zakończone roboty zabezpieczone, a teren uporządkowany w zakresie pozwalającym na użytkowanie ulicy.

Przebudowa ulicy Kalinowszczyzna obejmowała m. in. zmianę podbudowy i nawierzchni, wykonanie kanalizacji deszczowej na całym zakresie ulicy, parkingu w sąsiedztwie przychodni i 60 nowych miejsc parkingowych (w sumie po przebudowie jest ich ok. 80). Wykonane zostały pasy rowerowe po obu stronach jezdni i znajdujące się w pasie drogowym dojście do kościoła. Odnowiliśmy mury oporowe na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Tatarskiej. Przebudowane zostały zatoki autobusowe i chodnik, zamontowaliśmy stylizowane latarnie, wykonane według konsultacji z konserwatorem zabytków.

* Artykuł Partnera


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji.Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkoweAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja ObywatelskaAutor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny?Autor komentarza: Przeciw bandytom !Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2!Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczegoAutor komentarza: LokiTreść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności.Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama