Mimo rosnących notowań przed nami jeszcze dużo do zrobienia - podkreśla Jacek Czerniak. Potrzebna jest praca w terenie, bezpośrednia rozmowa z wyborcami. A ci coraz krytyczniej oceniają to, co dzieje się w Polsce. SLD chce wprowadzić do politycznego dyskursu więcej ładu, spokoju i kultury. - Naszą nieobecność w parlamencie wydaje się dobrze wykorzystaliśmy. Przegrana w pewnym sensie nauczyła nas pokory - dodaje Czerniak. Nie będzie też eksperymentów takich jak Magdalena Ogórek - zapewnia. Jej kandydatura w wyborach prezydenckich była wielkim nieporozumieniem. I za to chcemy raz jeszcze przeprosić naszych wyborców - powiedział Jacek Czerniak.
Reklama
SLD wraca na polityczną scenę
Sondaże wskazują, że na polskiej scenie politycznej jest sporo miejsca dla lewicy. Kilkanaście procent poparcia dobrze rokuje przed wyborczym maratonem - uważa Jacek Czerniak przewodniczący regionalnych struktur SLD.
- Cezary Potapczuk
- 12.07.2018 12:44 (aktualizacja 20.08.2023 21:20)
Data dodania:
12.07.2018 12:44
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna
Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji.
Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11
Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe
Autor komentarza: Radek
Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke
Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08
Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska
Autor komentarza: Kaśka
Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka.
Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26
Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny?
Autor komentarza: Przeciw bandytom !
Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!!
Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02
Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2!
Autor komentarza: Dawid
Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23
Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego
Autor komentarza: Loki
Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności.
Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58
Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama
Komentarze