Reklama

Policja upomina: wolniej. Biłgoraj: 136 km/h w terenie zabudowanym

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 23-latek z gminy Księżpol, który wczoraj po godzinie 19:00 pędził pojazdem marki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 136 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Przymiarki w gminie Księżpol. Drugi kierowca jechał z prędkością 109 km/h przez tą samą miejscowość kilkanaście minut później. Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy na trzy miesiące, zostali ukarani mandatem i punktami karnymi.
Policja upomina: wolniej. Biłgoraj: 136 km/h w terenie zabudowanym

Jak dowiadujemy się ze strony lubelskiej policji: "

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 23-latek z gminy Księżpol, który wczoraj po godzinie 19:00 pędził pojazdem marki Peugeot w terenie zabudowanym z prędkością 136 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Przymiarki w gminie Księżpol. Drugi kierowca 37-latek z gminy Łukowa jechał skodą z prędkością 109 km/h przez tą samą miejscowość kilkanaście minut później. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli przez policjantów biłgorajskiej drogówki. Obaj kierujący stracili prawo jazdy na trzy miesiące, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Teraz kiedy piękna aura sprzyja dobremu samopoczuciu wielu kierowców kusi "przyduszenie" pedału gazu do „dechy”. Pamiętajmy jednak, że dzień jest co raz dłuższy i z pięknej pogody korzystają rowerzyści, wiele osób spaceruje. Niestety taki właśnie niechroniony uczestnik drogi w przypadku zderzenia z rozpędzonym samochodem nie ma szans.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Kierowco nie przeceniaj swoich możliwości, włącz myślenie za kierownicą!"

źródło: lubelska.policja.gov.pl


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama