Reklama

Gorący Patrol "Kromka chleba" w Kraśniku

Święta to zazwyczaj czas radości, spotkań rodzinnych przy suto zastawionym stole. Jednak są tacy, których okres ten napawa wręcz niepokojem. Nie dla nich gorączka przedświątecznych zakupów i przygotowanie wymyślnych i drogich potraw. Są ludzie, których po prostu nie stać na urządzenie świąt. I właśnie do nich pomocną dłoń wyciąga Pan Tadeusz Bartoś, pomysłodawca akcji Gorący Patrol "Kromka chleba".
Kliknij aby odtworzyć

Tadeusz Bartoś, to społecznik, który od 20 lat służy ludziom potrzebującym. W tym roku jego postawa została doceniona przez kapitułę przyznającą nagrody im. Jana Rodowicza "Anody". Spośród ponad 100 zgłoszonych kandydatów członkowie Kapituły wybrali nominowanych w dwóch kategoriach „wyjątkowy czyn” oraz „postawa życiowa stanowiąca wzór do naśladowania dla młodych pokoleń”. I właśnie w tej drugiej kategorii nagrodę odebrał Tadeusz Bartoś. Warto podkreślić, że nagroda ta to honorowe odznaczenie dla osób wyróżniających się zaangażowaniem w działaniach na rzecz innych oraz postawą stanowiącą przykład dla młodego pokolenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama