MAJOWY WEEKEND NA DROGACH LUBELSZCZYZNY

  • 04.05.2021, 19:56
  • Źródło: Policja Lubelska
MAJOWY WEEKEND NA DROGACH LUBELSZCZYZNY
Podczas minionego majowego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 13 wypadków, w których 21 osób odniosło obrażenia. Funkcjonariusze zatrzymali ponad 90 nietrzeźwych kierujących, odnotowaliśmy około 170 kolizji.

Miniony majowy weekend dla policjantów ruchu drogowego był czasem intensywnej pracy. Mundurowi przez ostatnie dni dbali o bezpieczeństwo podróżujących, kontrolowali między innymi prędkość, sposób przewożenia dzieci, stan techniczny pojazdów i stan trzeźwości kierujących.

Pomimo dużej liczby policyjnych patroli i częstych kontroli, licznych apeli do kierowców o ostrożną jazdę - zgodną z przepisami i zdrowym rozsądkiem nie brakowało osób bagatelizujących prawo. Prędkość, brawura, brak wyobraźni, jazda w stanie nietrzeźwości to główne grzechy popełniane przez kierowców na drogach Lubelszczyzny.

Od 30 kwietnia do 3 maja na Lubelszczyźnie doszło do 13 wypadków, w których rannych zostało 21 osób. Na szczęście w tych dniach nie doszło do żadnego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Funkcjonariusze zatrzymali ponad 90 nietrzeźwych kierujących, odnotowali około 170 kolizji drogowych.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe