52-letni mężczyzna napadł na byłą żonę oraz pasierbicę

  • 28.04.2021, 11:25
  • Źródło: Policja Lubelska
 52-letni mężczyzna napadł na byłą żonę oraz pasierbicę Lubelska Policja Policjanci wyprowadzający mężczyznę
Mężczyzna miał sądowy zakaz zbliżania się do 49 i 27-latki. W 2020 roku wyszedł z więzienia za znęcanie. Pobił kobiety używając motyki i metalowej szufelki, a następnie zabrał byłej żonie pieniądze. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

W poniedziałek w godzinach wieczornych, w jednym z domów w gminie Rachanie doszło do awantury w trakcie której 52-letni mężczyzna zaatakował swoją byłą żonę bijąc ją po całym ciele metalową szufelką, po tym jak odmówiła mu wydania jedzenia i pieniędzy. Podczas awantury groził pozbawieniem życia byłej żonie i będącej w domu pasierbicy.

Przerażona 27-latka wybiegła z domu na podwórko wołając o pomoc. Mężczyzna ruszył za nią, zadając jej uderzenia tym co akurat znalazł pod ręką. Kobieta została kilkukrotnie uderzona motyczką. Ostatecznie udało jej się uciec do sąsiada, gdzie oczekiwał na przyjazd policji i pogotowia ratunkowego.

Po całym zajściu, mężczyzna uciekł zabierając ze sobą motyczkę, którą uderzył kobietę. Wcześniej zabrał pieniądze należące do byłej żony.

52-latek został zatrzymany przez tomaszowskich kryminalnych. Mężczyzna niebawem zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z  wnioskiem o tymczasowy areszt.

Mężczyzna w trakcie zdarzenia był nietrzeźwy i posiadał sądowy zakaz zbliżania się do kobiet. W przeszłości odbywał już karę 5 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad żoną i pasierbicą.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe