Konkurs z okazji setnej rocznicy urodzin Julii Hartwig

  • 25.04.2021, 13:11
  • Źródło: Lublin.eu
Konkurs z okazji setnej rocznicy urodzin Julii Hartwig Miasto Lublin
W czwartek (22 kwietnia) Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja ogłosiła konkurs, w którym można otrzymać dofinansowanie działań kulturalnych związanych z postacią Honorowej Obywatelki Lublina, poetki i tłumaczki, Julii Hartwig. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Lublina.

Projekty mogą by być realizowane w formie wystaw, prezentacji, wieczorów tematycznych i wykładów, warsztatów, gier miejskich, przedstawień. Termin ich realizacji to 1 lipca – 30 listopada 2021 roku. Do zdobycia nawet 1500 zł/inicjatywę!

Pomysły na inicjatywy należy przesyłać mailowo na adres Fundacji KReAdukacja ([email protected]) lub złożyć w jej biurze (Ul. Krakowskie Przedmieście 13/7) do 31 maja. Formularz wniosku oraz regulamin można pobrać na stronie Fundacji. otwiera się w nowej karcie

Zainteresowani realizacją inicjatyw kulturalnych mieszkańcy mogą zgłosić chęć uczestnictwa w wideo spotkaniach, na których uzyskają szczegółowe informacje o konkursie. Zapisy na spotkaniaotwiera się w nowej karcie

Projekt „Mój Lublin – konkurs inicjatyw mieszkańców” realizowany jest dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu Miasto Kultury.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe