Na Zadębiu powstanie wielki mural

  • 20.04.2021, 12:03 (aktualizacja 23.04.2021, 10:22)
  • Martyna Żydek
 Na Zadębiu powstanie wielki mural
Jeszcze tylko do 30 kwietnia można będzie wysłać propozycję ekologicznego muralu, który powstanie z inicjatywy Ekopak na jednej z hal przy ul. Metalurgicznej w Lublinie. Mural, który powstanie, będzie jednym z największych w Polsce. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6 tys. zł oraz wykona mural na wschodniej elewacji hali.

Tematyka muralu ma być związana z edukacją ekologiczną, popularyzacją wiedzy związanej z pozyskiwaniem surowców z odpadów. Regulamin konkursu, który ogłosiła firma, znajduje się na stronie internetowej: www.ecopack.com.pl

Ściana, która zostanie pomalowana, ma prawie 82 metry długości i 9 metrów wysokości. Pokryta jest blachą trapezową. Znajduje się przy ul. Metalurgicznej 9b, gdzie mieści się siedziba spółki.

Martyna Żydek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe