Łąki kwietne – moda czy konieczność?

  • 19.04.2021, 12:55
  • Źródło: Lublin.eu
Łąki kwietne – moda czy konieczność?
Sianie dzikich kwiatów zyskuje coraz szersze grono fanów, zarówno w miastach, w przydomowych ogrodach, jak i na terenach wiejskich. Łąki kwietne są nie tylko wyjątkowo urokliwe, ale przede wszystkim niezwykle pożyteczne – są domem i stołówką dla zapylaczy, pomagają ograniczać negatywne skutki zmian klimatu, oszczędzają wodę i mogą pozytywnie wpływać na zdrowie ludzi. To szereg realnych korzyści! Nie potrzeba wiele – wystarczy zasiać trochę nasion, a czasem po prostu nie robić nic.

Warsztaty Kultury zapraszają na webinar, w którym Karol Podyma, założyciel https://www.facebook.com/lakikwietneotwiera się w nowej karcie, podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i opowie jak zakładać łąki kwietne oraz dlaczego warto to robić.
Uwaga: na wytrwałych uczestników spotkania czeka niespodzianka. Szczegóły ujawnimy podczas webinaru.

Zapisy: Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe