WIZZ AIR OGŁASZA NOWE TRASY DO CHORWACJI I HISZPANII

  • 01.04.2021, 09:57
  • Źródło: wizzair
WIZZ AIR OGŁASZA NOWE TRASY DO CHORWACJI I HISZPANII
Warszawa, 31 marca 2021: Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie ogłasza dzisiaj z Polski dodanie dwóch niskokosztowych tras, będących świetnym pomysłem na wakacje. Połączenia z Lublina i Poznania do Splitu oraz z Warszawy do Palmy na Majorce zostaną uruchomione latem 2021 roku. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się już od 129 złotych*.

Nowe trasy z Polski zostaną otwarte w czerwcu 2021 roku. Na każdej z nich loty będą odbywać się po 2 razy w tygodniu. Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Chorwacji i Hiszpanii.

 

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Linia Wizz Air stworzyła nową, stale uaktualnianą mapę kierunków WIZZ, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można latać. To również źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wykupienie usługi uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży – możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

 

NOWE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

 

TRASA

DNI

CENY OD*

DATA ROZPOCZĘCIA

LUBLIN – SPLIT

czwartek, niedziela

129 PLN

13 czerwca 2021

POZNAŃ – SPLIT

poniedziałek, piętek

129 PLN

11 czerwca 2021

WARSZAWA-PALMA

środa, niedziela

129 PLN

13 czerwca 2021

 

 

Paulina Gosk, manager ds.komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: - Z ogromną radością dodajemy dziś nowe letnie kierunki do naszej siatki połączeń z Polski. Ogłaszając kolejne atrakcyjne trasy z Lublina, Poznania i Warszawy do Chorwacji i Hiszpanii wierzymy, że nasi pasażerowie mają jeszcze więcej możliwości by zaplanować wakacje z WIZZ z wyprzedzeniem. Dzięki procedurom wdrożonym na pokładzie naszych samolotów, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie podczas podróży z Wizz Air.

Źródło: wizzair

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe