Od poniedziałku (22 marca) zacznie obowiązywać kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich.

  • 18.03.2021, 18:22 (aktualizacja 21.03.2021, 08:35)
  • Źródło: Urząd Miasta Lublin
Od poniedziałku (22 marca) zacznie obowiązywać kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich.
Nastąpi zawężenie jezdni na wysokości od jednostki wojskowej do ul. Spadochroniarzy. Ruch pojazdów będzie się odbywał po stronie ul. Puławskiej.

Taka zmiana organizacji ruchu potrwa około miesiąca. W tym czasie drogowcy wykonają przykanaliki do wybudowanej kanalizacji deszczowej. Prace obejmą również zadania z branży elektrycznej, dotyczące sygnalizacji świetlnej. Dodatkowo, na długości zawężonego fragmentu jezdni, powstanie chodnik i ścieżka rowerowa.

Kolejny etap prac zakłada prowadzenie robót po drugiej stronie jezdni. Wówczas zawężenie jezdni Al. Racławickich nastąpi po stronie ul. Puławskiej. O terminie wprowadzenia tych zmian poinformujemy oddzielnym komunikatem.

Przypominam również, że od wtorku (16 marca) obowiązują zmiany w ruchu na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ul. Poniatowskiego i ul. Sowińskiego.

 

Źródło: Urząd Miasta Lublin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe