WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ

  • 16.03.2021, 14:51
  • Źródło: Policja Lubelska
WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek obrażeń odniesionych podczas wczorajszego wypadku drogowego w Łęcznej. 26-latek kierując alfa romeo wymusił pierwszeństwo 45-letniemu kierowcy jeepa. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj w Łęcznej doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni kierowca alfa romeo jadąc drogą krajową od miejscowości Kijany na skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 47-latkowi jadącemu jeepem od Łecznej w kierunku Lublina.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przetransportowało do szpitala dwóch kierowców i pasażerkę alfa romeo. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Pośpiech, brak rozwagi i wyobraźni oraz zmienne warunki  powodują, że na drogach często dochodzi do groźnych zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dawid
Dawid 17.03.2021, 15:51
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Pozostałe