OKRADŁ BABCIE, BY KUPIĆ SOBIE MOTOCYKL

  • 26.02.2021, 16:00
  • Źródło: Policja Lubelska
OKRADŁ BABCIE, BY KUPIĆ SOBIE MOTOCYKL
Przed sądem rodzinnym odpowiadał będzie 14-latek, który okradł własną babcię z pieniędzy. Jego łupem padło 11 tysięcy złotych. Większość kwoty nastolatek wydał na motocykl typu cross, strój motocyklowy oraz nowy telefon komórkowy. Nieletni sprawca czynu karalnego został zatrzymany przez policjantów z 3 komisariatu.

Do kradzieży doszło na początku lutego. Odwiedzający własną babcię 14-latek postanowił wykorzystać chwile nieuwagi emerytki i dokonać kradzieży oszczędności. Łącznie jego łupem padło 11 tysięcy złotych. Nastolatek już wcześniej miał przygotowany plan na wydatkowanie skradzionej kwoty. Z oszczędności babci postanowił zakupić motocykl typu cross, strój motocyklowy oraz nowy telefon komórkowy.

Emerytka dowiedziawszy się o kradzieży zgłosiła sprawę na 3 komisariacie. Funkcjonariusze bardzo szybko zatrzymali nieletniego i zabezpieczyli zakupione za pieniądze emerytki rzeczy. 14-latek został przesłuchany jako nieletni sprawca czynu karalnego. Jego sprawa swój finał będzie miała w sądzie dla nieletnich.

 

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe