Konkurs Publiczności na najlepszy Znak Graficzny

  • 25.02.2021, 10:27
  • Źródło: Lublin.eu
Konkurs Publiczności na najlepszy Znak Graficzny
Międzynarodowy Nieprzetarty Szlak to całoroczny cykl działań artystycznych - plastycznych, muzycznych i teatralnych, których bohaterami są osoby z niepełnosprawnościami. Każdorazowo imprezy są związane z określonym tematem. Do niego nawiązują prowadzone w przerwach zabawy, konkursy i wystrój sali, stroje uczestników, oraz oczywiście logo cyklu. W roku 2020/2021 będziemy się bawili w konwencji „Marzenia” i dlatego nasz znak graficzny również związany jest z tym tematem.

Spośród 150 nadesłanych prac międzynarodowe Jury wybrało 18 grafik i dalej pracuje nad wyborem tej „najlepszej”. Tymczasem my ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do wyboru pracy, którą PUBLICZNOŚĆ uważa za najciekawszą, najpiękniejszą, najlepiej obrazującą nasz tegoroczny temat. Praca, która otrzyma najwięcej Waszych „serduszek”(głosów) otrzyma tytuł: ZNAK PUBLICZNOŚCI a na jej autora czekają wspaniałe nagrody wręczane podczas Wielkiego Finału SANS 2021. Konkurs trwa do 08.03.2021 roku. Głosujemy za pomocą polubień na facebooku Nieprzetarty Szlak

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe