Zapraszamy na biegi indywidualne w Lublinie*

  • 27.01.2021, 12:07
  • Paulina Zeliszewska
Zapraszamy na biegi indywidualne w Lublinie*
Od 30 stycznia ponownie będzie można sprawdzić formę na przełajowych trasach CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Organizatorzy postanowili wrócić do formuły zastępczej zawodów, która polega na oznaczeniu 10 tras, w 10 miastach i udostępnieniu ich biegaczom, aby mogli przebiec je samodzielnie. Nadal zawieszone pozostają treningi grupowe.

Organizatorzy CITY TRAIL pojawią się w Lublinie 31 stycznia. Poza oznaczeniem leśnej trasy i udostępnieniem jej w godz. 8:00-11:00, organizatorzy przewidują zabezpieczenie medyczne oraz poczęstunek po ukończonym biegu. Będą także fotograficzne pamiątki, bowiem na każdym biegu pojawią się profesjonalni fotografowie. Nie będzie natomiast wspólnego startu oraz klasyfikacji – każdy chętny startuje indywidualnie.

Możliwość biegu na oznaczonej i zabezpieczonej 5-kilometrowej trasie CITY TRAIL oraz skorzystanie z bufetu i zdjęć to koszt 9,90 zł. Zapisy trwają na www.citytrail.pl.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe