Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka*

  • 21.01.2021, 12:25
  • Paulina Zeliszewska
Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka*
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a następnego dnia - Dzień Dziadka. Miasto Lublin proponuje w nietypowy sposób uczcić Babcie i Dziadków – poprzez udział w konkursie. Dziś (21 stycznia) na profilu facebookowym Miasto Lublin pojawi się post konkursowy. Nagrody przypadną autorom 18 pierwszych komentarzy.

– W najbliższych dniach będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Jest to okazja by pomyśleć o nich szczególnie ciepło i zwrócić uwagę na ich potrzeby. Życzymy im dobrego zdrowia i tego by nie zabrakło obok osób otaczających ich troską i opieką. Zapraszamy do udziału w konkursie, który będzie okazją do podkreślenia roli jaką w naszym życiu odgrywają dziadkowie i będzie wymagał sięgnięcia do rodzinnych archiwów fotograficznych – mówi Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Na profilu www.facebook.com/MiastoLublin pojawi się konkursowy post. Zadaniem uczestników będzie zamieszczenie w komentarzu pod postem zdjęcia z babcią lub dziadkiem. Fotografia ma przedstawiać pamiątkowe wydarzenie z okresu dzieciństwa, czy młodości z dziadkami, albo sytuacje i wydarzenia uwieczniające postać babci lub dziadka.

Autorzy trzech pierwszych postów nagrodzeni zostaną albumami o historii Krakowskiego Przedmieścia, a kolejnych piętnastu otrzyma gadżety z logo Programu Rodzina Trzy Plus. W sprawie odbioru nagrody ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez portal społecznościowy, na którym odbywa się konkurs.

Regulamin konkursu organizowanego przez Miasto Lublin w ramach Programu Rodzina Trzy Plus znajduje się na stronie lublin.eu.

Lubelski Program „Rodzina Trzy Plus” jest elementem polityki społecznej Miasta. Głównym jego celem jest tworzenie warunków do dobrego funkcjonowania i wszechstronnego rozwoju rodzin, zwłaszcza wielodzietnych. Aktualnie na terenie Miasta Lublin zameldowanych jest ponad 4 tysiące dużych rodzin. Więcej o Programie na stronie www.trzyplus.lublin.eu

Ze względu na obostrzenia, tą drogą życzenia skierowane do wszystkich lubelskich Dziadków i Babć, w imieniu najmłodszych lublinian składa trzecioklasista Eryk, uczeń Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe