Moja krew - Twoja siła. Koncert charytatywny*

  • 11.01.2021, 18:18
  • Paulina Zeliszewska
Moja krew - Twoja siła. Koncert charytatywny*
Koncert charytatywny online “Moja krew - Twoja siła” odbędzie się 17 stycznia 2021 roku w Chełmskim Domu Kultury. Celem inicjatywy jest aktywne zachęcanie do oddawania krwi i osocza. Koncert został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

Podczas wydarzenia zagra m.in. Łukasz Jemioła i Monika Kowalczyk. W trakcie spotkania odbędzie się również rozmowa z lekarzem Konradem Firlejem z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, który opowie o metodzie leczenia osoczem o tym w jaki sposób można zostać dawcą a także o chorobie COVID19. Usłyszymy również wypowiedzi ozdrowieńców, dawców oraz osób, które dzięki przyjęciu osocza powrócily do zdrowia. Transmisja koncertu będzie dostępna na naszym fanpage’u na Facebooku a po koncercie również na kanale Youtube Chełmskiego Domu Kultury.

W czasie koncertu uruchomiona zostanie zbiórka pieniędzy a zebrane środki trafią do Domu Pomocy Społecznej w Nowinach, którego podopieczni oraz pracownicy zostali bezpośrednio dotknięci pandemią.

 

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe