Chodź na łyżwy!*

  • 18.12.2020, 09:30
  • Paulina Zeliszewska
Chodź na łyżwy!*
W ostatnią przedświąteczną niedzielę - 20 grudnia na Lodowisku Icemania przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie odbędzie się łyżwiarski piknik rodzinny - Dzień Otwarty programu „Chodź na łyżwy”. Fachową opiekę trenerską zapewnią przedstawiciele lubelskich klubów łyżwiarstwa figurowego - MKŁ Libella Lublin oraz UKŁF Salchow Lublin.

Plan wydarzenia:

  • 10:15 - start recepcji
  • 10:45 - 11:15 - I tura zajęć
  • 11:15 - 11:45 - II tura zajęć

Formularz zgłoszeniowy: shorturl.at/qvyI1

W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci uczęszczające do szkół podstawowych oraz młodsze (od czwartego roku życia) prezentujące każdy poziom zaawansowania. Także opiekunowie mogą wziąć aktywny udział w wydarzeniu - organizatorzy przewidzieli utworzenie jednej grupie dla dorosłych na każdą turę zajęć dla dzieci.

Wstęp i udział w zajęciach jest bezpłatny, na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy Organizator zapewnia jedynie ograniczoną ilość sprzętu.

Zajęcia odbędą się w godzinach 10.45 - 11.45. Rejestracja wystartuje o godzinie 10.15 i będzie ona czynna przez cały czas trwania wydarzenia. Impreza odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Program „Chodź na łyżwy” to ogólnopolskie przedsięwzięcie organizowane przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego przy współpracy z PGE Energia Ciepła SA, dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu. Nasze lodowisko ugości uczestników i instruktorów ostatniego w tym roku dnia otwartego programu, którego celem jest popularyzacja łyżwiarstwa figurowego w całym kraju.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe