25. Konfrontacje Teatralne*

  • 01.12.2020, 11:01
  • Paulina Zeliszewska
25. Konfrontacje Teatralne*
W dniach 5-8 grudnia odbędą się premiery online czterech postpandemicznych spektakli o nadziei z cyklu "I co teraz?". Wszystkie przedstawienia powstały i zostały po raz pierwszy zaprezentowane podczas tegorocznej 25 edycji Konfrontacji Teatralnych.

Spektakle, które już niedługo będzie można obejrzeć w przestrzeni online powstały jako produkcje kameralne i niskobudżetowe, a do pracy przy nich zaproszono takich twórców jak: Anna Gryszkówna, Marcin Liber, Maciej Gorczyński i Jan Hussakowski. Pracowali oni nad swoimi przedstawieniami w takich samych warunkach i tak samo długo a wszystkie realizacje łączy wspólne hasło NADZIEJA.

Spektakle online są dostępne bezpłatnie, jednak wymagają wcześniejszej rezerwacji mailowej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Centrum Kultury.

Harmonogram spektakli online:

5.12 / godz. 19:00 – "Bieguni w kwarantannie" reż. Maciej Gorczyński
6.12 / godz. 19:00 – "Idę", reż. Anna Gryszkówna
7.12 / godz. 19:00 – "Bezmatek", reż. Marcin Liber
8.12  / godz. 19:00 – "Prometeusz", reż. Jan Hussakowski

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe