#RazemDlaMedyków*

  • 01.12.2020, 08:29
  • Paulina Zeliszewska
#RazemDlaMedyków*
Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Najbardziej dotyka jednak personel medyczny, który od ponad pół roku walczy na pierwszym froncie pandemii. Lekarze i pielęgniarki pracują nierzadko kosztem własnego zdrowia, a to od ich zaangażowania zależy jak szybko uda nam się wspólnie pokonać Covid-19.

Jak można pomóc?

Przyłączając się do akcji charytatywnej mogą Państwo realnie wesprzeć pracowników ochrony zdrowia, fundując im pełnowartościowe posiłki w ramach inicjatywy zawieszony paragon. To międzynarodowa idea polegająca na zakupie, a następnie przekazaniu posiłków tym, którzy potrzebują ich bardziej niż my. Przychody z akcji zostaną przeznaczone na gorące, dwudaniowe posiłki dla medyków leczących chorych na Covid-19.

Jak firma może wesprzeć pracowników ochrony zdrowia?

Aby pomóc wystarczy przyłączyć się do życzeń, które przybiorą formę wielkoformatowego banera na holu Targów Lublin. Wraz z życzeniami, na elewacji umieszczone zostaną logotypy wszystkich instytucji partycypujących w projekcie. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na ufundowanie 15 000 pełnowartościowych posiłków. Zgłoszenia można przesyłać do 11 grudnia 2020 r.

Więcej informacji pod adresem mailowym: [email protected]

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe