Porozmawiajmy o Budżecie Obywatelskim - ruszają konsultacje społeczne*

  • 18.11.2020, 10:36
  • Paulina Zeliszewska
Porozmawiajmy o Budżecie Obywatelskim - ruszają konsultacje społeczne*
17 listopada rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące kolejnej, VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Konsultacje ogłaszane są co roku po poznaniu wyników głosowania i stanowią początek nowego cyklu działań na rzecz realizacji projektów zgłaszanych przez mieszkańców. Do 10 grudnia każda zainteresowana osoba może przedstawić swoją propozycję zmian w regulaminie.

– Co roku przystępujemy do rozmów z mieszkańcami, w efekcie których dokonujemy modyfikacji regulaminu Budżetu Obywatelskiego. Wprowadzamy je zawsze po dyskusji, która pozwala na poznanie opinii i sugestii. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców do podzielenia się swoimi wnioskami na temat Budżetu Obywatelskiego. Liczymy na to, że ewentualne zmiany będą wynikiem konsensusu – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydent Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Mieszkańcy mogą wyrazić swoje opinie wysyłając je drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin. Natomiast, 1 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne online. Link do spotkania zostanie opublikowany na stronie lublin.eu. Zaproszenie na spotkanie trafi także do wszystkich osób, które do tego czasu prześlą swoją opinię mailem. Dodatkowo, swoje uwagi co do zasad realizacji Budżetu Obywatelskiego, można wyrazić wypełniając ankietę dostępną na stronie lublin.eu.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe