XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych - szermierka w Lublinie*

  • 29.09.2020, 08:58
  • Paulina Zeliszewska
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych - szermierka w Lublinie*
Trwa XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych. Uczestniczy w niej ponad 2500 zawodników i zawodniczek, 500 trenerów, ponad 350 sędziów i delegatów technicznych. Podczas wydarzenia Województwo lubelskie reprezentować będzie ok. 230 zawodniczek i zawodników.

W ramach Olimpiady w Lublinie odbędą się zawody w szermierce, które zostaną rozegrane w terminie: 29 września - 4 października br. Weźmie w nich udział ponad 250 szermierzy z 13 województw. Zawody zostaną rozegrane w trzech konkurencjach: szabli, florecie i szpadzie, zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Miejscem rozgrywek będzie Hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie przy Alejach Zygmuntowskich 4.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe