Trzy nowe sklepy Stokrotki jednego dnia!*

  • 24.09.2020, 11:04
  • Paulina Zeliszewska
Trzy nowe sklepy Stokrotki jednego dnia!*
24 września Stokrotka otwiera trzy nowe sklepy. Tym samym liczba sklepów tej popularnej sieci spożywczej będzie liczyła 685 placówek.

Nowe sklepy Stokrotki zlokalizowane są w dwóch województwach: lubelskim i mazowieckim. W tym pierwszym placówki zostaną otwarte w Krasnymstawie i Końskowoli. Trzeci sklep firma otworzy w Warszawie.

Trudna sytuacja na rynku, związana z pandemią, nie zatrzymuje naszego rozwoju. Zgodnie z planem sukcesywnie otwieramy nowe placówki. Dobrze przygotowany zespół, stawiający przed sobą nowe wyzwania, pozwoli nam już za kilka tygodni otworzyć sklep nr 700 – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor marketingu i sprzedaży Stokrotka sp. z o.o.

Każdy z nowych sklepów jest otwarty w formacie supermarket. W Końskowoli przy ul. Rudy będzie to pierwszy sklep Stokrotki. Jego powierzchnia sprzedaży to 424 mkw; druga Stokrotka w Krasnymstawie ma powierzchnię sprzedaży 393 mkw i mieści się przy ul. Sobieskiego. Stokrotka w Warszawie przy ul. Lanciego – to obiekt o powierzchni sprzedaży 478 mkw. Każda z nowych Stokrotek – to miejsce pracy dla nowych kilkunastu osób.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe