Ruszają zapisy na wydarzenia Jarmarku Jagiellońskiego!*

  • 12.08.2020, 12:49
  • Paulina Zeliszewska
Ruszają zapisy na wydarzenia Jarmarku Jagiellońskiego!*
12 sierpnia o godz. 11.00 ruszają zapisy na wydarzenia organizowane w ramach Jarmarku Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2020 r.

W tym roku w trosce o zdrowie wszystkich uczestników festiwalu wprowadziliśmy obowiązkowe zapisy na większość punktów programu Jarmarku Jagiellońskiego. Do tej pory miłośnicy tradycji zapisywali się tylko na warsztaty, teraz rezerwacja bezpłatnych wejściówek obowiązuje także na koncerty, spektakle czy kino jarmarkowe. Zapisy prowadzone są przez internet. Wystarczy wejść na stronę jarmarkjagiellonski.pl i wypełnić formularz. Dla seniorów jest też opcja wsparcia telefonicznego przy zapisach pod numerem 81 533 08 18 – wyjaśnia Agata Fijuth-Dudek.

Szczegółowy program na https://warsztatykultury.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularzy internetowych dostępnych na stronie www.jarmarkjagiellonski.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz deklaracja dotycząca zdrowia. UWAGA! Osoby, które dostały potwierdzenie przyjęcia na warsztaty, spektakle i spotkania, są proszone o pojawienie się na miejscu ich przeprowadzania 15 minut przed godziną rozpoczęcia zajęć. W innym przypadku rezerwacja przepada, a miejsce to może zająć inna osoba. Warto jest więc być na warsztatach o czasie. Dzieci do 12 r.ż. biorą udział w zajęciach razem z dorosłymi opiekunami, którzy także uczestniczą w warsztatach.

Piątkowe i sobotnie koncerty odbywające się na Dziedzińcu Zamku Lubelskiego mają odrębny regulamin. Zarezerwowaną wcześniej wejściówkę na koncert (w formie opaski) należy odebrać w dniu koncertu w punkcie wydawania wejściówek zlokalizowanym przed wejściem na Zamek Lubelski. Wejściówki na koncerty będą wydawane od godziny 14.00 do 18.45. Nieodebrane w tym czasie wejściówki wracają do puli dostępnych wejściówek. Od godz. 18.30 rozpoczynamy wpuszczanie widzów na teren Dziedzińca Zamku. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze pojawienie się na miejscu.

Każdy uczestnik wydarzeń przy wejściu zostanie obowiązkowo poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury. W przypadku stwierdzania temperatury powyżej 38 stopni Celsjusza, osoba taka nie zostanie dopuszczona do udziału w wydarzeniu.

Każdy uczestnik wydarzeń jest zobowiązany:

  • zdezynfekować ręce przed wejściem na teren wydarzenia;
  • pozostawać w bezpiecznej odległości od innych, zgodnie z wyznaczonymi przez organizatora miejscami siedzącymi;
  • przed i w trakcie wydarzenia musi pozostać na wyznaczonym miejscu. Ruch pieszy dopuszczalny jest tylko i wyłącznie w przypadku konieczności opuszczenia wydarzenia;
  • zakrywać usta i nos (np. maseczką lub przyłbicą ochronną) przez cały okres przebywania na terenie wydarzenia;
  • uczestnicy oczekujący na wejście na wydarzenie zobowiązani są do zachowania 2 metrów odległości od innych oczekujących lub zakrywania ust i nosa.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe