Zaproszenie na Lubelski Piach Beach Volleyball Świdnik 17-19 lipca 2020*

  • 04.07.2020, 09:00 (aktualizacja 22.07.2020, 12:13)
  • Paulina Zeliszewska
Zaproszenie na Lubelski Piach Beach Volleyball Świdnik 17-19 lipca 2020*
W dniach 17-19 lipca 2020 z udziałem Lubelska.tv organizujemy drugą edycję w tym roku (siódmą od początku) międzynarodowego, największego w Polsce nierankingowego turnieju siatkówki plażowej, zapraszamy do współtworzenia tego wydarzenia. Gospodarzem wydarzenia tym razem będzie Miasto Świdnik, od którego oprócz udostępnienia terenu w centrum miasta przy samym budynku Urzędu Miejskiego otrzymamy wsparcie finansowe oraz patronat Burmistrza, Pana Waldemara Jaksona.

Nasze czerwcowe zawody w Lublinie przyciągnęły 97 par zawodników i zawodniczek. W ciągu doby od utworzenia wydarzenia mieliśmy 141 zainteresowanych grą osób, - link do poprzedniego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/198410904464611/ Gościliśmy zawodników II, I i PlusLigi siatkówki, uczestników finałów Mistrzostw Polski, Mistrzów Polski, a także pary występujące na międzynarodowych turniejach Pucharu Świata World Tour. Były to małe Mistrzostwa Polski, ponieważ pierwsza "ósemka" turnieju to zawodnicy zmieniający się miejscami na turniejach Pucharu Polski. Udział wzięła także para reprezentacyjna z Litwy oraz reprezentantka Polski, 3 w rankingu Magdalena Saad.

Czerwcowy turniej był początkowo wpisany do kalendarza PZPS jako rankingowy - eliminacje Pucharu Polski, jednak ze względu na obecną sytuację musieliśmy zmienić formułę, co w naszym przypadku miało (i ma nadal) pozytywne aspekty: brak konkurencyjnych imprez w tym terminie oraz możliwość uczestnictwa par nawet zza granicy. Wydarzenie ma cel przygotowania zawodników oraz sponsorów do profesjonalnej organizacji abyśmy mogli w przyszłym roku wpisać Świdnik do cyklu grand prix. Turniej będzie także promować zawodników I ligowej Avii Świdnik, którzy w tym sezonie włączą się w walkę o PlusLigę.

Poprzedni Lubelski Piach w Lublinie odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka.

Link do drugiej tegorocznej edycji wydarzenia https://www.facebook.com/events/754882111986201/

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe