UWAGA NA ZMIENIAJĄCE SIĘ WARUNKI POGODOWE!*

  • 29.06.2020, 09:30
  • Paulina Zeliszewska
UWAGA NA ZMIENIAJĄCE SIĘ WARUNKI POGODOWE!*
Częste i nagłe zmiany warunków atmosferycznych sprawiają, że także kierowcy powinni zachować większą ostrożność. W Jaroszynie w gm. Puławy, w wyniku podmuchu wiatru, suche drzewo spadło na przejeżdżającego opla. Na szczęście skończyło się tylko na uszkodzeniu pojazdu.

Do zdarzenia doszło w Jaroszynie, na drodze prowadzącej w stronę Kozienic. Na skutek podmuchu wiatru, na przejeżdżającego opla spadło suche drzewo, które znacząco uszkodziło przednią część pojazdu. Nietrudno sobie wyobrazić co mogłoby się stać, gdyby był to mniejszy samochód osobowy. W tym przypadku zakończyło się na uszkodzonym samochodzie, kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy.

    Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę, zwłaszcza w sytuacji zmieniających się warunków atmosferycznych. Przechodzące burze na zmianę z wysoką temperaturą, oślepiające słońce lub mokra nawierzchnia i ograniczona widoczność połączone z nadmierną prędkością, mogą doprowadzić do wypadku drogowego.

 

*Źródło: Policja Lubelska

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe