Programy grantowe dla lubelskiego środowiska kultury!*

  • 20.06.2020, 09:00
  • Paulina Zeliszewska
Programy grantowe dla lubelskiego środowiska kultury!*
Centrum Kultury w Lublinie ogłasza programy granatowe skierowane do lubelskiego środowiska kultury.

Pragniemy zaproponować współpracę szczególnie tym, którzy w wyniku pandemii utracili możliwość pracy. W programach tych będą mogli wziąć udział m.in. artyści sztuk wizualnych, muzycy, ludzie teatru, animatorzy, edukatorzy. Będą to konkursy oraz otwarte nabory do współpracy przy projektach współfinansowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ogłaszamy otwarty nabór projektów i działań w ramach naszych letnich wydarzeń.
Zapraszamy do współpracy: muzyków i zespoły muzyczne, animatorów i edukatorów kultury, artystów sztuk wizualnych, interdyscyplinarne grupy twórcze (teatralne, nowego cyrku, kabaretowe) i innych twórców. Wybrane projekty zostaną zrealizowane w ramach: Centralnego Placu Zabaw, Mostu Kultury, Pajdokracji, programu Wirydarza CK oraz Punktu Kultury.

Otwarty nabór projektów i działań – sprawdź szczegóły

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe