PIERWSZY ZUŻLOWY TRENING MOTORU LUBLIN*

  • 30.05.2020, 14:13
  • Paulina Zeliszewska
PIERWSZY ZUŻLOWY TRENING MOTORU LUBLIN*
Dnia 29.05.2020 na Stadionie Żużlowym przy Al. Zygmuntowskich 5 zaplanowano pierwszy w tym sezonie trening, na którym stawili się wszyscy zawodnicy Motoru Lublin. Rozpoczął się on o godzinie 12:00. Wszystko przebiegło zgodnie z planem – każda osoba będąca na stadionie przestrzegała wszelkich reżimów sanitarnych narzuconych przez PGĘ Ekstraligę Żużlową – najlepszą żużlową ligę świata.
Dnia 29.05.2020 na Stadionie Żużlowym przy Al. Zygmuntowskich 5 zaplanowano pierwszy w tym sezonie trening, na którym stawili się wszyscy zawodnicy Motoru Lublin. Rozpoczął się on o godzinie 12:00. Wszystko przebiegło zgodnie z planem – każda osoba będąca na stadionie przestrzegała wszelkich reżimów sanitarnych narzuconych przez PGĘ Ekstraligę Żużlową – najlepszą żużlową ligę świata. Zgodnie z Regulaminem Sanitarnym PZM, każdy uczestnik treningu miał na sobie maseczkę ochronną, a bramy stadionu zostały zamknięte w celu uniknięcia kontaktu z osobami nieprzebadanymi na obecność koronawirusa.

W przypadku dobrej pogody, kolejny trening bez udziału publiczności odbędzie się jutro, 30.05.2020 od godziny 12:00.
Informujemy również, ze szersza relacja,a także galeria z treningu znajdzie się na naszych mediach społecznościowych - Facebook oraz Instagram.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe