Szkoły podstawowe wznowiły działalność*

  • 25.05.2020, 13:33
  • Paulina Zeliszewska
Szkoły podstawowe wznowiły działalność*
Wszystkie lubelskie szkoły podstawowe wznowiły swoją działalność w zakresie prowadzonej opieki nad uczniami klas I-III. Dzisiaj (poniedziałek, 25 maja) w zajęciach uczestniczy 402 uczniów.

Wszystkie lubelskie szkoły podstawowe wznowiły swoją działalność w zakresie prowadzonej opieki nad uczniami klas I-III. Dzisiaj (poniedziałek, 25 maja) w zajęciach uczestniczy 402 uczniów.

Wszystkie placówki prowadzone przez miasto zostały przygotowane do zapewnienia opieki i prowadzenia zajęć wychowawczych dla uczniów klas I-III. W placówkach zostały wdrożone wytyczne przeciwepidemiczne GIS. Zgodnie z rekomendacją dzieciom przed wejściem do szkoły mierzona jest temperatura.

Miasto Lublin jest organem prowadzącym dla 43 szkół podstawowych ogólnodostępnych oraz 5 szkół podstawowych specjalnych. Do 467 oddziałów klas I-III uczęszcza 9150 uczniów.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe