II Amatorski Turniej FIFA 2020*

  • 23.05.2020, 09:00
  • Paulina Zeliszewska
II Amatorski Turniej FIFA 2020*
Amatorskie Ligi Lublin powracają z e-sportowymi emocjami! Tym razem zapraszamy na 5-dniowy turniej w grę FIFA 20. Już 25 maja br. rozpocznie się faza grupowa, która potrwa przez cztery kolejne dni. W dniu 29 maja odbędzie się faza pucharowa, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy gracz.

Amatorskie Ligi Lublin powracają z e-sportowymi emocjami! Tym razem zapraszamy na 5-dniowy turniej w grę FIFA 20. Już 25 maja br. rozpocznie się faza grupowa, która potrwa przez cztery kolejne dni. W dniu 29 maja odbędzie się faza pucharowa, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy gracz.

Warto podkreślić, że wybrane spotkania będzie można oglądać na żywo w sieci na profilu Facebook (www.fb.com/AmatorskieLigiLublin/). Turniej urozmaici obecność współtwórcy kanału FIFA Talks oraz grającego trenera AZS UMCS Lublin – Krzysztofa „Mr. Cogito” Lenarczyka, który będzie komentował spotkania fazy pucharowej.

Postanowiliśmy zmodernizować nieco formułę turnieju, dzięki czemu może do niego przystąpić większa ilość graczy. Przez pierwsze cztery dni rozgrywać będziemy fazę grupową, po jej zakończeniu przystąpimy do finałów. One odbędą się w piątek 29 maja. Jest to idealna okazja, żeby oderwać się od codzienności i poczuć sportowe emocje, których każdy wyczekiwał – Grzegorz Kutrzepa, koordynator Amatorskich Lig Lublina.

Na wydarzenie zapisać można zapisać się do dnia 24.05.2020 r. do godziny 12:00, wypełniając formularz: https://forms.gle. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 32 osoby.

Opłata wpisowa wynosi 20 złotych. Na uczestników czekają oczywiście nagrody! Pula nagród rzeczowych za trzy pierwsze miejsca w turnieju wynosi 500 zł.

Miejscem rozegrania Turnieju będzie sala sportów walki mieszcząca się w budynku Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Regulamin wydarzenia: https://drive.google.com/.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe