#WspieramBiznesLIVE*

  • 08.04.2020, 10:00 (aktualizacja 08.04.2020, 21:01)
  • Paulina Zeliszewska
#WspieramBiznesLIVE*
#WspieramBiznesLIVE. Pierwsza lubelska konferencja online dla firm dotkniętych skutkami COVID-19. Jedyna, która adresowana jest online do właścicieli firm z branż narażonych na konsekwencje gospodarcze związane z szalejącym wirusem. Tutaj poznasz najnowsze informacje które pomogą Ci przetrwać kryzys. To tutaj Twoje wołanie o pomoc zostanie wysłuchane i nie będzie zbagatelizowane.

#WspieramBiznesLIVE. Pierwsza lubelska konferencja online dla firm dotkniętych skutkami COVID-19.

Jedyna, która adresowana jest online do właścicieli firm z branż narażonych na konsekwencje gospodarcze związane z szalejącym wirusem.

Tutaj poznasz najnowsze informacje które pomogą Ci przetrwać kryzys. To tutaj Twoje wołanie o pomoc zostanie wysłuchane i nie będzie zbagatelizowane.

Chcemy wysłuchać Twoich propozycji i wspólnie wypracować takie rozwiązania, które pomogą Ci przetrwać ten trudny okres. Bo wiemy że Twoje zdanie i opinia jest najważniejsza.

Stwórzmy wspólnie prawdziwą tarczę antykryzysową dopasowaną do Twojej branży. 

 

#WspieramBiznes - to projekt skierowany do lubelskich przedsiębiorców będących w trudnej sytuacji gospodarczej spowodowanej epidemią COVID-19. 

Inicjatywę wspierają przedstawiciele najważniejszych instytucji europejskich, krajowych i samorządowych oraz zrzeszających przedsiębiorców, a także prawnicy i ekonomiści. 

Inicjatorem projektu jest Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Hetman. 

Projekt wspierają m.in.: Senator RP - Jacek Bury, Prezydent Miasta Lublin - Krzysztof Żuk, ekonomista - Marek Zuber, Prezes Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” - Dariusz Jodłowski, Radca Prawny - Mariusz Filipek. 

 Link do transmisji konferencji na YT: https://youtu.be/V8rHPkOiymY <https://youtu.be/V8rHPkOiymY>

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe