Senator Jacek Bury- wypowiedź ws. 40 mln zł dla COZL*

  • 30.03.2020, 12:30
  • Paulina Zeliszewska
Senator Jacek Bury- wypowiedź ws. 40 mln zł dla COZL*
W dniu 26 marca 2020 roku posłowie Prawa i Sprawiedliwości z Lubelszczyzny wspólnie ze swoimi partyjnymi kolegami odrzucili poprawkę do budżetu przekazującą 40 mln zł dla Centrum Onkologi Ziemi Lubelskiej.

W dniu 26 marca 2020 roku posłowie Prawa i Sprawiedliwości z Lubelszczyzny wspólnie ze swoimi partyjnymi kolegami odrzucili poprawkę do budżetu przekazującą 40 mln zł dla Centrum Onkologi Ziemi Lubelskiej. Jest to niebywały skandal i świadectwo zdrady interesów regionów. Prymat wzięły partyjne wytyczne, a nie dobro mieszkańców regionu. Mam nadzieje, że to zachowanie będzie zapamiętane parlamentarzystom. Szczególnie w okresie kiedy znów będą zabiegać o głos w wyborach.

Z poważaniem,

Jacek Bury
Senator RP

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe