RAPORT KORONAWIRUS- aktualizacja

  • 23.03.2020, 08:00
  • Paulina Zeliszewska
RAPORT KORONAWIRUS- aktualizacja lublin.eu
Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

- mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu chełmskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym;

- kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu zamojskiego w stanie średnim;

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym;

- mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa;

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.


Aktualnie (22 marca 2020 r.), na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 36 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe