Petru szykuje pozew wyborczy! W Lublinie obrzucono go frankami

  • 13.10.2015, 15:02 (aktualizacja 19.02.2016, 16:12)
  • Dominik Masierak
petru w lublinie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ryszard Petru pozwie w trybie wyborczym Pawła Tanajnę. Chodzi o wypowiedź w której Tanajno sugerował, że Nowoczesna złamała ustawę o finansowaniu partii politycznych zaciągając kredyt w jednym z banków. Tanajno złożył zresztą w tej sprawie zawiadomienie do ABW. Petru zarzuty odpiera i żąda przeprosin od Tanajny.

Przy okazji wizyty na Lubelszczyźnie Petru odwiedził także Bogdankę, która jego zdaniem cierpi przez nierentowność śląskich kopalni.

W kopalni Pateru rozmawiał z górnikami o ich przywilejach pracowniczych.

Spotkanie Petru z wyborcami i mediami starali się zakłócić zwolennicy Pawła Kukiza, którzy nie tylko przeszkadzali Petru w rozmowie z dziennikarzami, ale tez rzucali w niego imitacją franków szwajcarskich.

Na dłuższą rozmowę z Ryszardem Petru zapraszamy do "Kontrapunktu" tym razem prowadzonego gościnnie przez Jacka Michalczyka. 

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 14.10.2015, 11:13
Inna sprawa z finansowaniem p. Petru, ale tutaj pozwu chyba nie ma? https://www.facebook.com/wiple…
/\/alesnick
/\/alesnick 14.10.2015, 08:48
a jak się nadął, jak zobaczył nadlatujące Franki - jakby nie otaczające go osoby to był gotów pozabijać - ma gość parcie na władzę, nie ma co
Posełna6
Posełna6 13.10.2015, 15:54
Kukizowcy nie mają swojego elektoratu, więc mogą tylko przeszkadzać innym. Mam nadzieję, że nie zobaczymy ich w Parlamencie.
pablo
pablo 13.10.2015, 19:23
a Komorowski miał wygrać w pierwszej turze. A nadzieja ...

Pozostałe