MODERNIZACJA W AQUA LUBLIN*

  • 22.02.2020, 09:00
  • Paulina Zeliszewska
MODERNIZACJA W AQUA LUBLIN* Aqua Lublin
Wraz z zakończeniem okresu ferii zimowych MOSiR Lublin przystępuje do prac modernizacyjnych w części rekreacyjnej Aqua Lublin.

Wraz z zakończeniem okresu ferii zimowych MOSiR Lublin przystępuje do prac modernizacyjnych w części rekreacyjnej Aqua Lublin.

  • W dniach od 27 stycznia do 23 lutego niedostępna będzie tzw. mała rekreacja (część ze statkiem pirackim i basenami zewnętrznymi).
  • Z kolei od 24 lutego do 22 marca wyłączona z użytkowania zostanie tzw. duża rekreacja (część ze zjeżdżalniami i rwącą rzeką).

Podczas dwóch przerw technologicznych w podbaseniu zostanie wykonana nowoczesna instalacja wentylacji mechanicznej. Inwestycja, która wiąże się z ograniczeniem dostępności części kompleksu ma na celu poprawienie jakości powietrza w pomieszczeniach basenów oraz pomieszczeniach technicznych. Ma to kluczowe znaczenie dla funkcjonowania pływalni i utrzymania wysokiej jakości usług największego obiektu wodnej rekreacji w Lublinie.

Przez cały okres modernizacji otwarte będą pozostałe części kompleksu: basen olimpijski, saunarium z gabinetem masażu, gabinet wellness, a także siłownia FItGym.
Natomiast, by wynagrodzić oczekiwanie na pełną dostępność basenów, MOSiR Lublin przygotował dla klientów aquaparku specjalną promocję rabatową:  ceny niższe o 25% w czasie przerwy na małej rekreacji i aż o 50% w okresie wyłączenia dużej rekreacji.

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe