Kolejne siatkarskie emocje!*

  • 28.01.2020, 09:54
  • Paulina Zeliszewska
Kolejne siatkarskie emocje!*
W czwartkowy wieczór zapraszamy do hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4 na kolejny mecz. Tym razem LUK Politechnika Lublin podejmie MCKiS Jaworzno. To okazja by po raz pierwszy w Lublinie zobaczyć w akcji nowego libero - Sho Takahashi.

W czwartkowy wieczór zapraszamy do hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4 na kolejny mecz. Tym razem LUK Politechnika Lublin podejmie MCKiS Jaworzno. To okazja by po raz pierwszy w Lublinie zobaczyć w akcji nowego libero - Sho Takahashi.

Bilety na spotkanie 20. kolejki Krispol 1.Liga mężczyzn będzie można zakupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie MOSiR (płatność tylko gotówką). Ceny biletów wynoszą 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny). Bilet/karnet ulgowy uprawnia do wejścia na mecz(-e) dzieci i młodzież do lat 18, studentów do lat 26, emerytów i rencistów oraz honorowych dawców krwi i przeszczepu za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki przy wejściu na halę.
Mecz będzie transmitowany przez Telewizję Polsat Sport.PL. Początek spotkania w hali przy Alejach Zygmuntowskich 4 w dniu 30 stycznia o godz.18.00.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe