22.01.2020 Koncert Włodka Pawlika *

  • 22.01.2020, 12:00
  • Paulina Zeliszewska
22.01.2020 Koncert Włodka Pawlika *
Muzyczne środy z Yamahą: 22 stycznia, godz. 19.00, Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin - koncert Włodka Pawlika "Songs without Words".

Włodek Pawlik, laureat Grammy zaprezentuje swój siódmy album Songs without Words. Pawlik zabierze nas w sentymentalną podróż retro do swoich ulubionych standardów jazzowych i klasyków muzyki popularnej, pozbawionych słów, ale przez swoją popularność zrozumiałą szerokiemu gronu odbiorców. To kompozycje tak znane, że trudno będzie nie dośpiewać sobie ich tekstów w myślach. Oszczędne w formie interpretacje Włodka Pawlika doskonale odnajdą piękno każdej z tych kompozycji. A ich melodie stanowią jedynie wstęp do improwizacji.

 

*Źródło: Polskie Radio Lublin

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe