Zielony Budżet 2020 - wyniki oceny formalnej *

  • 17.01.2020, 11:27 (aktualizacja 17.01.2020, 11:37)
  • Krzysztof Boguń
Zielony Budżet 2020 - wyniki oceny formalnej *
Przedstawiamy wyniki oceny formalnej projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji Zielonego Budżetu. Ocenie poddano 145 projektów. Pomysły zweryfikowane zostały m.in. pod kątem możliwości ich realizacji, własności terenów, zapisów ewentualnych planów zagospodarowania przestrzennego.

Autorzy wniosków, jeśli nie zgadzają się z oceną swojego projektu, mają 7 dni na złożenie odwołania. Wszelkie uwagi przyjmowane są do dnia 24 stycznia włącznie. Można je zgłaszać drogą elektroniczną na adres [email protected] bądź za pośrednictwem poczty:

Biuro Partycypacji Społecznej
Urząd Miasta Lublin
ul. Bernardyńska 3
I piętro, pok. 107.

Kolejnym etapem będzie ocena merytoryczna zgłoszonych projektów dokonywana przez powołany zespół ekspertów. Podstawowymi kryteriami będzie udział zieleni, kontekst otoczenia, pomysłowość i funkcjonalność.

 

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe