Maleńczuk + Rythm Section w Lublinie *

  • 08.11.2019, 08:57 (aktualizacja 08.11.2019, 14:05)
  • Krzysztof Boguń
Maleńczuk + Rythm Section w Lublinie *
Maciej Maleńczuk pojawi się w Lublinie już 11 listopada. Koncert zagra w Filharmonii Lubelskiej - start g. 19.00.

Maleńczuk + Rythm Section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt zwidownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK „KONCERT SOLO” z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i po-dzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słów.

Bilety do nabycia w kasach Filharmonii Lubelskiej oraz za pomocą kliknięcia w poniższy link:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/38327/Lublin/Maciej+Male%C5%84czuk/?fbclid=IwAR07Zu3qnkkYQ45Fz2nWISQicZMyDCjMBWXmGMJMo11ddfdphO643WDcv60

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe