EKO Forum LKB *

  • 07.11.2019, 11:16 (aktualizacja 07.11.2019, 11:26)
  • Krzysztof Boguń
EKO Forum LKB *
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału na konferencji EKO Forum LKB, która odbędzie się w dniu 18 listopada 2019r. od godziny 8.30 w Ecotech Complex, ul. Głęboka 39, Lublin.

Forum to doskonałe miejsce do podjęcia dialogu i wymiany doświadczeń w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska, poszukiwania rozwiązań dla alternatywnych źródeł energii i paliw, a także funkcjonowania człowieka w obszarze zdrowia i żywności. Przedstawiciele samorządów, instytucji publicznych, świata nauki, przedsiębiorcy, oraz środowiska związane z ekologią, dokonają analizy aktualnych trendów, zagrożeń i wyzwań w zakresie szeroko rozumianej ekologii.

Wszelkie inicjatywy i dobre praktyki w zakresie ochrony środowiska są niezwykle ważne i potrzebne zarówno w Polsce, jak i w naszym regionie. Wychodzimy z inicjatywą spotkania się podczas konferencji i przedyskutowania wyzwań jakie stoją przed lubelskimi przedsiębiorcami, samorządami.

Podczas Forum dostępna będzie dla Państwa przestrzeń wystawiennicza, gdzie prezentować się będą przedsiębiorstwa oferujące produkty i usługi ekologiczne.

Biorąc pod uwagę fakt, że wydarzenie odbywa się 18 listopada, postanowiliśmy wystąpić jako Partner Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i wpisać EKO Forum LKB na listę wydarzeń odbywających się w ramach tej inicjatywy. Światowy
Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu m.in. rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, budowania własnej marki i wielu innych.

Zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie poprzez
formularz zgłoszeniowy (do pobrania w załączniku)
lub zapisy online.
 
 

 

 

 

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych działań na portalach społecznościowych

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe