Cyrkulacje 2019 w Lublinie

  • 23.10.2019, 11:41
  • Patryk Flisek
Cyrkulacje 2019 w Lublinie
Cyrkulacje – Wschodnioeuropejski Konkurs Etiud Nowocyrkowych organizowany przez Fundację Sztukmistrze to niezwykłe, jedyne w skali kraju wydarzenie, podczas którego wybrana zostaje najlepsza etiuda nowego cyrku. Cyrkulacje są konkursem międzynarodowym – do udziału zaproszeni są artyści z Europy Środkowo-Wschodniej: Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Białorusi, Czech, Węgier, Ukrainy, Słowacji.

Spektakle finałowe CYRKULACJI 2019 odbędą się w dniach 25-27 października w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Tu nie zobaczymy tresury zwierząt, a zachwyt wzbudzą kunszt wciąż doskonalących się artystów i rozmaitość prezentowanych form. Każdy z zaproszonych artystów w unikalnej etiudzie zaprezentuje swoją dyscyplinę, pokazując, jak piękna i kreatywna jest współczesna sztuka cyrkowa. Każda z etiud ma szanse na jedną z trzech nagród głównych oraz nagrody specjalne m.in. Nagrodę Najlepszy Trick, Nagrodę Publiczności, Nagrodę Festiwalu Carnaval Sztukmistrzów i Nagrodę Mediów.

  • 25 października godz. 19.00 – spektakl premierowy, z głosowaniem Publiczności
  • 26 października godz. 18.00 – spektakl z udziałem jury i głosowaniem Publiczności
  • 27 października godz. 18.00 – spektakl z werdyktem jury i ceremonią wręczenia nagród

W każdym ze spektakli wystąpią wszyscy zakwalifikowani do finału artyści. Wydarzenie tłumaczone jest na Polski Język Migowy.

Artykuł partnera*

Patryk Flisek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe