Łęczna: Pijani wandale zniszczyli samochód

  • 11.10.2019, 14:33
  • ARAWAK
Łęczna: Pijani wandale zniszczyli samochód
Czterech pijanych mężczyzn w wieku od 19 do 20 lat kopało w samochód zaparkowany przez dostawcę pizzy. Zdarzenie widzieli świadkowie, którzy poinformowali o całym zajściu łęczyńskich policjantów. Kilka minut później czterej wandale, odpowiadający opisowi świadków byli w rękach mundurowych. Chuligani po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty i za swoje poczynania odpowiedzą przed sądem

Czterej mężczyźni w wieku od 19 do 20 lat najpierw spożywali alkohol na placu zabaw w Łęcznej, a później przeszli na ul. Obrońców Pokoju, gdzie wyładowali swoją agresję na zaparkowanym samochodzie marki Toyota. Moment kopania w pojazd widzieli świadkowie, którzy poinformowali o całym zajściu łęczyńskich policjantów. Kilka minut później czterej wandale, odpowiadający opisowi świadków byli w rękach mundurowych. Jeden z mężczyzn próbował uciec, jednak udaremnili mu to interweniujący funkcjonariusze, których dodatkowo znieważył i naruszył nietykalność cielesną.

    Sprawcami zniszczenia samochodu okazali się czterej mieszkańcy Łęcznej w wieku od 19 do 20 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że młodzi mężczyźni byli kompletnie pijani i wydmuchali od 1 do ponad 2 promili alkoholu. Wandale zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Chuligani po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty i za swoje poczynania odpowiedzą przed sądem.

* źródło: lubelska.policja.gov.pl

ARAWAK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe