Wąwóz Pokoleń gołym okiem *

  • 22.07.2019, 11:22
  • Krzysztof Boguń
Wąwóz Pokoleń gołym okiem *
Zapraszamy na spacer śladami przyrody z niezwykłym tandemem przyrodników. Zaczynamy w poniedziałek (29 lipca) o godz. 18.00 sprzed Hali Globus, zbiórka pod boiskiem do street balla. Spacer odbywa się w ramach konsultacji społecznych Porozmawiajmy o Wąwozie.

Nie musisz wyjeżdżać na wakacje, żeby odkrywać przyrodę. Czy wiesz, co rośnie w tzw. Małym Wąwozie na LSM (między Halą Globus a siłownią Paco)? Czy wiesz, jakie ptaki towarzyszą Ci tam na co dzień? Czy wystarczy wyjść przed swój blok, by dowiedzieć się czegoś nowego o przyrodzie? Pokażemy gatunki jadalne, trujące, zioła, które rosną tuż po naszymi oknami!

W poniedziałek 29 lipca między godziną 18.00 - 20.00 zapraszamy na spacer z niezwykłym tandemem przyrodników; Inspektor Bywak & Justyna Choroś.

Prosimy zgłaszajcie chęć uczestnictwa na mejla:
[email protected] do 28.07 do 23.59. W ten sposób będzie nam łatwiej przygotować się logistycznie.

Wystartujemy o 18.00 spod Hali Globus, zbiórka pod boiskiem do street balla. Bądźcie z nami!

 

*Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe