Poszukiwani do Musicalu CHOPIN 44 *

  • 11.07.2019, 14:39
  • Krzysztof Boguń
Poszukiwani do Musicalu CHOPIN 44 *
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie organizuje casting dla osób zainteresowanych odtworzeniem głównych, jak i drugoplanowych ról w Musicalu „CHOPIN 44”. Mile widziani są także aktorzy zespołu wokalno-tanecznego.

Motywem przewodnim spektaklu w reżyserii Jana Szumieja są wybrane utwory polskiego kompozytora i pianisty - Fryderyka Chopina. Libretto przygotowane przez Wojciecha Rohatyna Popkiewicza to swoiste nawiązanie do tego, co działo się w XX-wiecznej Polsce.

Dzięki castingowi wyłonionych zostanie 40 aktorów. Odbędzie się on w Dużej Kieszeni Sceny (poziom +1) Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (plac Teatralny 1) 29 lipca w godz. 12.00-16.00 , 17.00-20.00 oraz 30 lipca w godz. 10.00-14.00, 15.00-20.00.

Do 24 lipca można wysyłać zgłoszenia mailowe, które następnie będą weryfikowane. W castingu wezmą udział tylko wybrane osoby.

Szczegóły dotyczące obsady oraz przedziału wiekowego poszukiwanych odtwórców ról na stronie Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

 

*Źródło; www.spotkaniakultur.com

 

Autor: Angelika Stanula

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe