Armageddon Challenge Janowiec nad Wisłą 22.06 i 23.06

  • 06.06.2019, 14:42
  • PW
Armageddon Challenge Janowiec nad Wisłą 22.06 i 23.06
Jesteś biegającym świrem, a może dopiero zamierzasz się nim stać? To dobry moment aby podjąć taką decyzję! Zapisz się na ekstremalnym bieg w Janowcu nad Wisłą to już III edycja w tym miejscu i z roku na rok jeszcze lepsza.

Jesteście gotowi na takie wyzwania?

Cztery dystanse do wyboru – Beginner 3 km, Runner 6 km, Warrior 9 km i nasz najdłuższy dystans Gladiator 18 km.  Wspaniała lokalizacja, świetna trasa, wzniesienia, woda, wąwóz, wzniesienia, zbiegi, podbiegi, kamieniołomy, Wisła,bagna i bieg wokół prawdziwego zamku. Wszystko czego pragnie biegacz, a może nawet świr przeszkodowy!

Dołącz do elity współczesnych Gladiatorów – biegaj i pomagaj z nami.

Zamieniamy kilometry na złotówki! 

Na tej trasie zmierzysz się nie tylko z przeszkodami postawionymi przez organizatorów, ale i zróżnicowanym terenem. Właśnie tego dnia poczujesz się kimś innym, ten dzień zmieni Twoje życie na lepsze!

Poza wspaniałą trasą z jaką będzie dane Ci się zmierzyć w Miasteczku ACH znajdziesz coś dla całej rodziny. ACH Kids dla dzieciaków od 4 lat, pokaz walk Gladiatorów, stoisko militarne Stowarzyszenia obronnego, spotkanie ze znanymi i lubianymi, spotkanie z przyjaciółmi naszej fundacji. Po biegu integracja zawodników z ekipą ACH.

Każdy uczestnik biegu będzie mógł za darmo przepłynąć promem z Janowca do Kazimierza Dolnego i na odwrót. Po biegu możecie wybrać się całą rodziną do Magicznego Ogrodu botanicznego gdzie razem z ekipą ogrodów przygotujemy grę biegową dla dzieciaków. Gra biegowa odbędzie się w niedzielę 23.06.2019

Nie wiesz jak spędzić długi czerwcowy już wakacyjny weekend – spędź go z ACH!

Zapisz się na wieczorną integrację : [email protected]

Do biegu Gladiatorzy! Pokażcie siłę i charakter! Pomagaj pomagać !

Siła#Charakter#Szacunek

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe