Targi Pracy i Edukacji 2019 w Świdniku*

  • 30.05.2019, 13:54 (aktualizacja 31.05.2019, 12:00)
  • Krzysztof Boguń
Targi Pracy i Edukacji 2019 w Świdniku*
Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprasza pracodawców oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy na organizowane co roku Targi Pracy i Edukacji 2019, które odbędą się 6 czerwca 2019 r. w godz. 10:00 – 13:00 w hali sportowej Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Targi Pracy i Edukacji 2019 zostały objęte patronatem honorowym przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Panią Elżbietę Rafalską, Marszałka Województwa Lubelskiego – Pana Jarosława Stawiarskiego, Wojewodę Lubelskiego –Pana Przemysława Czarnka, Kurator Oświaty w Lublinie – Panią Teresę Misiuk oraz Starostę Świdnickiego– Pana Łukasza Reszkę.

Uroczystego otwarcia Targów Pracy i Edukacji dokona Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku Pan Marcin Troć. Rozpoczęcie targów nastąpi po okolicznościowych przemówieniach zaproszonych gości, patronów honorowych lub ich przedstawicieli.

Doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku i Centrum, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie przeprowadzą spotkanie informacyjne dla uczniów na temat aktualnej sytuacji absolwentów na rynku pracy. Dowiedzą się m.in. o usługach i instrumentach rynku pracy oraz o możliwościach wsparcia oferowanych przez Urząd osobom młodym wkraczającym na rynek pracy.

W tegorocznych Targach Pracy i Edukacji weźmie udział ponad 60 wystawców. Tak liczna grupa przedsiębiorców, pracodawców oraz szkół i instytucji szkoleniowych będzie reprezentować nie tylko powiat Świdnicki, ale i inne powiaty z województwa lubelskiego. Wśród wystawców obecni będą także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowej Komendy Policji w Świdniku, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lublinie oraz lubelskie fundacje, stowarzyszenia, ogólnopolskie agencje zatrudnienia. Na tegorocznych Targach Pracy i Edukacji wystawcy będą dysponować ofertami pracy zarówno z Polski jak i za granicy. W ramach Targów Pracy i Edukacji 2019 odbędzie się cieszący się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających targi konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze.

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe