Ogólnopolskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”

  • 28.05.2019, 11:39
  • PW
Ogólnopolskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”
W dniach 15-18 czerwca w Sali Andersena w Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny, 1 20-029 w Lublinie) odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Teatralne „Zwierciadła”. Nasza telewizja objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

„Zwierciadła” to wyjątkowe w swej formie spotkania teatralne adresowane do młodzieży licealnej. Ich unikalność polega na tym, że festiwal stanowi integralną część życia licealistów - nie jest to kolejny przegląd, na którym uczniowie grają głównie dla jury konkursowego i całą swoją energię przeznaczają na skupienie się na rywalizacji. Zwierciadła zostały stworzone przez licealistów dla licealistów, stąd też zmaganiom festiwalowym towarzyszy przyjazna atmosfera i szczere emocje.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-18 czerwca, finał 17 czerwca br., a konfrontacje będzie można oglądać w Sali Andersena w Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin).

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe